Pomocník nejen pro práci z domova

20. 4. 2020

V době, kdy řada zaměstnanců pracuje z domu, může dokument management systém CKS.DMS vhodně doplnit standardní funkcionalitu SAP Business One a překlenout vzdálenost mezi "domácími kancelářemi". Jeho implementace v základní verzi je nenáročné a rychlá. Ptáte se, co vám přinese?

Pomocník nejen pro práci z domova

V menu SAP Business One najdete po instalaci add-onu jednu novou složku. Zde budete elektronicky ukládat veškerou korespondenci přicházející do firmy (soubory, naskenované soubory, emaily nebo jejich přílohy). V Inboxu budete poštu jednoduše třídit a rozesílat na kompetentní pracovníky k dalšímu zpracování.

Kolegům budou příchozí dokumenty doručovány do jejich pracovních schránek v SAP Business One. Zde mohou dokumenty editovat, doplňovat komentáře a na závěr z nich vytvářet různé druhy dokladů. Důležitou vlastností add-onu je, že vytváří novou verzi dokladu při každé provedené změně a zachovává celou historii zpracování.

Krátká ukázka práce s CKS.DMS:
Několik slov na závěr:
Hlavním přínosem tohoto řešení je, že se vše odehrává v rámci systému SAP Business One. Výše popsané základní řešení je možné rozšířit o automatické zprocesování příchozí pošty, případně o modul vytěžování dokladů.

Pokud budete mít o CKS.DMS zájem, napište nám nebo zavolejte. Rádi s vámi vaše potřeby probereme.
-mb-

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
[Error loading the WebPart 'LanguageSelection' of type 'languageselection']
SAP Gold Partner
[Error loading the WebPart 'LanguageSelectionDrop_down' of type 'languageselectiondropdown']