Konektory pro chytré brýle VUZIX na 3 měsíce zdarma

08.04.2021

Chytré brýle VUZIX řady M400 a M4000 mají nárok na 3 měsíce bezplatného přístupu k vybraným konektorům. Konektory propojují chytré brýle a nejoblíbenější nástroje podnikové spolupráce - Microsoft Teams, ZOOM, Webex a Skype. Ideální k nasazení pro vzdálenou podporu.

Konektory pro chytré brýle VUZIX na 3 měsíce zdarma

Podniky po celém světě nasazují hybridní model pracoviště, přičemž se do značné míry spoléhají na vzdálené zaměstnance. Chytré brýle VUZIX se nyní mohou připojit díky konektorům k nejoblíbenějším nástrojům vzdálené spolupráce. 

Vyzkoušejte si chytré brýle VUZIX. Při objednání řad M400 nebo M4000 jsou konektory na 3 měsíce zdarma.

Výhody vzdálené spolupráce
  • Rychlé nastavení, snadné použití a nákladově efektivní řešení
  • Udržujte zaměstnance v bezpečí během zákazů cestování 
  • Poskytněte vzdálené procházení firemních prostor nebo představení produktu svým týmovým kolegům a klientům
  • Udržujte své služby a provoz
  • Řešte obavy o zdraví a bezpečnost svých klientů a zaměstnanců
Microsoft Teams
Nyní je spolupráce s inteligentními brýlemi Vuzix snadnější než kdy dříve. Microsoft Teams umožňuje vašim vzdáleným pracovníkům chatovat, telefonovat, sdílet soubory a být efektivnější, to vše pomocí našeho intuitivního touchpadu. K dispozici pro všechna zařízení M400 a M4000 aktualizovaná na náš operační systém 2.1.0.

ZOOM
Zůstaňte ve spojení, ať jste kdekoli - zahájte schůzku nebo se připojte ke schůzce pomocí videa tváří v tvář, sdílení obrazovky a další. Zoom pro chytré brýle přináší videokonference, online schůzky a další funkce služby Zoom do jedné snadno použitelné aplikace.

Konektro VUZIX pro Skype pro podnikání
Skype pro firmy, který je k dispozici na vašich chytrých brýlích Vuzix, umožňuje hlasové a video přes bezdrátové připojení, bohatou přítomnost, konferenční funkce a volání z jediného snadno použitelného rozhraní. Připojte se ke skupinové videokonverzi, sdílejte své video a sledujte video řečníka během konference.

Webex konektor
Webex vám umožní posunout práci vpřed s plně připojenými pracovními prostory. Nyní v úžasném HD videu. Sdílejte svou obrazovku, zahajte schůzky a připojujte se k nim a pracujte bezpečně pomocí komplexního šifrování.

 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku