Novinka v Jedox 7 - modely připravené k okamžitému použití

02.05.2017

Nové modely jsou předdefinované komponenty pro tvorbu integrovaných procesů plánování, reportingu a analýz. Místo vytváření individuálních plánovacích modulů a jejich složitého provazování můžete využít šablony připravené pro přizpůsobení dle Vašich potřeb a požadavků. To znamená výrazné snížení rizika a také času na implementaci.

Novinka v Jedox 7 - modely připravené k okamžitému použití

Analýza a plánování nákladů
Model Analýza a plánování nákladů celkově zjednodušuje plánovací proces. Během přístupu do webového prostředí mohou uživatelé sledovat informace relevantní pro svou roli. Uživatelské rozhraní je podobné Microsoft Excel, na pozadí ale stojí výkonná databáze. Tím je zajištěna konzistence údajů a optimální spolupráce financí, HR, administrativy, marketingu, logistiky a dalších týmů. Model je připraven se vzorovými daty nákladových středisek a strukturou nákladů, které mohou být snadno přizpůsobeny potřebám Vaší firmy.

Analýza zisků a ztrát
Tento model zobrazí Vaši aktuální finanční situaci a poskytuje solidní základ pro tvorbu zásadních podnikatelských rozhodnutí a opravné akce. Můžete sladit současné výkazy zisků a ztrát s předchozími verzemi coby základ plánování. Sběr dat pro plánování a rozpočty probíhá prostřednictvím webového rozhraní nebo mobilní aplikace. Pro další zjednodušení rozpočtu a plánování můžete pro tento model využít poslední střednědobé plány, rozpočty či výhledy.

Personální plánování
Tento model umožňuje optimalizovat strukturu pracovníků, náklady a produktivitu. Získáte tak dokonalý pohled na zaměstnance - přes celou firmu včetně konkrétních detailů. Model Vám umožní plánovat požadavky dle aktuální situace, firma se tak může soustředit na výzvy, které před ní stojí.

Analýzy a plánování prodejů
Model poskytuje informace, které potřebujete, abyste porozuměli chování svých zákazníků a prodávali efektivněji. Jedox zjednodušuje procesy plánování, analýzy a reportingu prodejních dat k vytvoření komplexního pohledu na prodejní aktivity.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku