Nová integrace s docházkovým systémem GIRITON

16.01.2024

Reagujeme na rostoucí poptávku po standardizovaném napojení ERP systému SAP Business One na dostupný docházkový systém a přinášíme integraci na cloudové řešení docházky GIRITON.

Nová integrace s docházkovým systémem GIRITON

Co nová integrace přináší?

Synchronizace kmenových dat: Díky jednoduché synchronizaci číselníku zaměstnanců jsou zajištěny aktuální a přesné informace o pracovnících.

Přenos údajů o docházce: Data o docházce a nepřítomnostech se načítají z docházkového systému přímo do SAP Business One, kde jsou následně dostupná prostřednictvím standardní funkce Výkaz pracovní doby. Integrace nabízí možnost uživatelsky mapovat typy aktivit v GIRITON na činosti v SAP Business One (např. "práce", "pauza", "dovolená").

Online přehled o docházce: Díky integraci lze téměř v reálném čase získat informace o aktuální přítomnosti zaměstnanců a data pro detailní vyhodnocení docházky.

Tato integrace je navržena tak, aby zjednodušila procesy sledování a správy docházky zaměstnanců a zároveň umožnila lepší využití z obou systémů. Ve výrobních firmách, které používají naše řešení Versino Production Factory pro SAP Business One HANA, navíc umožňuje průběžné sledování a vyhodnocování produktivity na základě porovnání dat z docházky a odváděcích terminálů ve výrobě až na úroveň jednotlivých pracovníků.

Pokud byste se rádi dozvěděli více o tomto řešení, obraťte se na nás prostřednictvím chatu na našem webu nebo nás kontaktujte na e-mail sales@versino.cz nebo si můžete integraci na docházkový systém GIRITON rovnou objednat v našem on-line katalogu řešení zde.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku