Vuzix Remote Assist - Novinky pro práci v terénu

22.01.2024

Společnost Vuzix, výrobce chytrých brýlí, dala k dispozici nejnovější verzi Vuzix Remote Assist. Tato aktualizace přínáší inovativní funkce, které zlepší Vaši pracovní efektivitu a hlavně pohodlí.

Hlavní novinky jsou: 

 - Možnost vypnutí obrazovky během hovorů.
 - Výběr kvality videa při jeho ukládání.
 - Možnost rozšířit běžný hovor na konferenční.  

Vuzix Remote Assist - Novinky pro práci v terénu

Možnost vypnout obrazovku během hovorů:
Uživatelé v terénu jistě ocení možnost vypnutí displeje během videohovorů. Tato funkce umožňuje dočasně vypnout obrazovku na chytrých brýlích stisknutím tlačítka. To Vám pomůže minimalizovat rušení během hovorů a zlepšit soustředění. 

Hide_Preview_VRA-1

Výběr kvality videa jeho při ukládání:
Po nahrání videa aplikací VRA na chytré brýle nebo mobilní telefon, můžete nyní vybírat ze tří různých kvalit videa. Vybrat si můžete mezi nízkou kvalitou pro jednoduché záznamy až po vysokou kvalitu 4K pro nejkvalitnější záznam. 

Image_Quality_Popup-1

Možnost rozšířit běžný hovor na konferenční:
​Tato funkce umožňuje uživatelům rychle přepnout z běžného hovoru na konferenční hovor bez nutnosti ukončení původního hovoru. To znamená rychlé zapojení více lidí do koverzace přímo ze smart brýlí, díky tomu ušetříte čas a usnadníte si spolupráci. 

Menu_vra

Zajímáte se o chytré brýle Vuzix?
Nabízíme možnost vyzkoušení chytrých brýlí Vuzix, případně zpracování Proof of Concept (PoC) k jejich začlenění do podnikových procesů, včetně napojení na ERP systém SAP Business One. V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím chatu na našich webových stránkách nebo na email sales@versino.cz

 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku