OVB Allfinanz, a.s. přechází na ERP systém SAP Business One

17.11.2021

Společnost OVB Allfinanz, a.s. se rozhodla přejít na standardizovaný ERP systém, který jí umožní lépe splnit koncernové požadavky na vedení účetnictví a správu financí včetně lepší podpory a automatizace reportingu. Naše nabídka založená na ERP systému SAP Business One a integrovaném nástroji pro Business Inteligence - SAP Analytics Cloud splnila nejlépe očekávání zákazníka a byla vybrána jako vítězná pro realizaci. Do budoucna se předpokládá rozšíření dodávky o integraci ERP systému SAP Business One s dalšími provozními aplikacemi skupiny OVB.

OVB Allfinanz, a.s. přechází na ERP systém SAP Business One

V České republice OVB působí již od roku 1993 a dnes patří k nejvýznamnějším společnostem poradenství a zprostředkování. Specializuje se na dlouhodobé, komplexní a především prozákaznicky orientované finanční poradenství pro domácnosti. Evropská centrála holdingu OVB sídlí v Kolíně nad Rýnem, kde působí již od roku 1970. Díky spolupráci s více než 100 silnými produktovými partnery poskytuje svým klientům prvotřídní finanční řešení, šitá na míru jejich individuálním potřebám.

Těšíme se na zajímavou spolupráci a vítáme OVB Allfinanz, a.s. v mezinárodní rodině uživatelů ERP systému SAP Business One.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku