Společnost Primoco UAV úspěšně dokončila přechod na SAP Business One HANA

06.11.2023

Společnost Primoco UAV, průkopník v oblasti bezpilotních leteckých systémů a uživatel ERP systému SAP Business One, se rozhodla pro strategický krok, kterým je přechod z tradičního Microsoft SQL databázového systému na revoluční in-memory platformu SAP HANA, umožňující rychlé zpracování velkých objemů dat v reálném čase a zároveň jejich okamžitou analýzu (tzv. real time analytics).
Nedílnou součástí této migrace je rozšíření standardního jádra ERP systému SAP Business One HANA o naše oborové řešení pro výrobní firmy Versino Production Factory. Toto rozšíření pokrývá všechny hlavní potřeby výrobních firem, od plánování a řízení výroby na základě přijatých zakázek, až po on-line sledování jejich průběhu ve výrobě, díky průběžnému odvádění práce a automatizaci výdeje materiálu.

Společnost Primoco UAV úspěšně dokončila přechod na SAP Business One HANA

Firma Primoco UAV získala díky implementaci oborového řešení pro výrobní firmy Versino Production Factory a migraci na verzi SAP Business One HANA moderní technologickou platformu, která jí umožní zvládnout plánovaný růst výroby a obchodní expanzi na další trhy. Majitelé firmy také získávají nástroj pro manažerské rozhodování na základě skutečných dat v reálném čase včetně predikcí budoucího vývoje.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o možnostech přechodu z Microsoft SQL na SAP HANA , případně o řešení Versino Production Factory, kontaktujte nás prostřednictvím chatu na našich webových stránkách nebo přímo na sales@versino.cz.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku