Další Red Dot Awards - tentokrát pro SAP Sports One

18.12.2019

Tentokrát nejde o cenu pro našeho zákazníka, ale oceněna byla společnost SAP za produkt SAP Sports One, který najdete v naší nabídce. Tato služba určená pro řízení chodu sportovních klubů, organizací a asociací získala hned tři ocenění, a to za aplikace SAP Match Insights, SAP Challenger Insights a Tactic Insights.

Další Red Dot Awards - tentokrát pro SAP Sports One

SAP Match Insights umožňuje trenérům a herním analytikům rozpoznat a analyzovat relevantní herní data včetně přípravy ukázkových video sekvencí. Mohou tak prostřednictvím mobilních zařízení hráčům připravit a distribuovat personalizované pokyny pro nadcházejícíc zápasy. Služba nabízí řadu funkcí, které přípravu dat i týmovou komunikaci výrazně usnadňují.SAP Challenger Insight je mobilní aplikace, která poskytuje trenérům, analytikům i hráčům nástroj na přípravu a distribuci informací o soupeři a rozbor jeho herní taktiky. Uživatelské prostředí nabízí snadný přístup ke všem relevantním informacím na jeden proklik.
SAP Challenger Insight používají týmy pro přípravu herních plánů před zápasem, pro jeho rychlé úpravy reagující na vývoj zápasu během poločasové přestávky i pro herní plány na budoucí zápasy.
Mezi týmy, které službu používají jsou například TSG 1899 Hoffenheim nebo Manchester City.Tactic Insights je nová komponenta služby SAP Sports One určená pro fotbalové kluby a slouží k hlubší analýze hry soupeře. Na pozadí této služby jsou integrované technologie pro datové analýzy, umělá inteligence a strojové učení. Výsledkem je efektivní nástroj s přehledným ovládáním, který trenérům i herním analytikům umožňuje s lehkostí a zároveň rychle zpracovávat herní data z různých zdrojů.

Ocenění Red Dot patří celosvětově k nejprestižnějším. Je udělováno za vynikající výsledky v designu a za inovativním podnikání.

Zdroj: https://news.sap.com/2019/11/sap-sports-one-three-red-dot-awards/

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku