Integrace oblíbených služeb snadno a rychle

17.12.2019

Snadná integrace specializované cloudové služby vám dovolí rychle reagovat na tržní příležitosti a udržet náskok před konkurencí. S výkonným jádrem v podobě ERP systému SAP Business One verze 9.3 PL 11 a vyšší to je možné.

V současné nabídce předpřipravených integračních můstků najdete Shopify, Magento, SalesForce, MailChimp, Fixer, Nexmo, UPS, DHL, SendGrip a další služby budou přibývat.

Integrace oblíbených služeb snadno a rychle

Základním předpokladem úspěšné digitální transformace podnikání jsou integrační schopnosti používaných systémů. Společnost SAP si tuto skutečnost uvědomuje, a proto s každou další verzí SAP Business One rozšiřuje a vylepšuje dostupné integrační nástroje.

Ve verzi SAP Business One 9.3 PL 11 tak najdete nabídku nazvanou Integration Hub. Ta sdružuje integrační nástroje a její součástí jsou i připravené integrační můstky na propojení ERP SAP Business One s řadou oblíbených platforem.

Připojujeme krátké video, ve kterém se můžete přesvědčit, že například propojení SAP Business One na Shopify je díky novému nástroji doslova hračka.


 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku