Integrace oblíbených služeb snadno a rychle

17. 12. 2019

Snadná integrace specializované cloudové služby vám dovolí rychle reagovat na tržní příležitosti a udržet náskok před konkurencí. S výkonným jádrem v podobě ERP systému SAP Business One verze 9.3 PL 11 a vyšší to je možné.

V současné nabídce předpřipravených integračních můstků najdete Shopify, Magento, SalesForce, MailChimp, Fixer, Nexmo, UPS, DHL, SendGrip a další služby budou přibývat.

Integrace oblíbených služeb snadno a rychle

Základním předpokladem úspěšné digitální transformace podnikání jsou integrační schopnosti používaných systémů. Společnost SAP si tuto skutečnost uvědomuje, a proto s každou další verzí SAP Business One rozšiřuje a vylepšuje dostupné integrační nástroje.

Ve verzi SAP Business One 9.3 PL 11 tak najdete nabídku nazvanou Integration Hub. Ta sdružuje integrační nástroje a její součástí jsou i připravené integrační můstky na propojení ERP SAP Business One s řadou oblíbených platforem.

Připojujeme krátké video, ve kterém se můžete přesvědčit, že například propojení SAP Business One na Shopify je díky novému nástroji doslova hračka.


 

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
[Error loading the WebPart 'LanguageSelection' of type 'languageselection']
SAP Gold Partner
[Error loading the WebPart 'LanguageSelectionDrop_down' of type 'languageselectiondropdown']