Vánoční nadílka od Versino CZ

23.12.2019

I my přinášíme několik dárků svým zákazníkům. Mezi ně patří nové programové úpravy rozšiřující standardní funkcionalitu systému SAP Business One.

Vánoční nadílka od Versino CZ

Každé firmě zpracovávající denně větší množství platebních transakcí doporučujeme úpravu Automatizace zpracování plateb. S vysokou přesností dokáže párovat jednotlivé platby k účetním dokladům a automatizovaně o nich účtovat. Ušetří tak spoustu času i starostí.

Řadě účetních udělá radost úprava Automatické vyplňování výchozích hodnot na řádcích dokladů - MDA pro Multidimenze.

Společnostem, které prodávají a zasílají své zboží zákazníkům do zahraničí, případně mají v zahraničí i svou organizační složku, vnesou do kontroly a administrace DPH řád úpravy Kontrola správnosti použití DIČ a zpracování DPH pro zahraniční registrace DIČ (VAT Code) a Integrace účetních dokladů mezi organizační složkou a „nadřazenou jednotkou“.

Soubor programových úprav Automatizace řízení zákaznických a dodavatelských reklamací zahrnuje jednotlivé fáze reklamačního procesu včetně generování dokladů a tvorby upozornění.

V neposlední řadě najdete mezi novinkami také úpravy Kalkulace prodejních cen na řádku dokladu a Hromadné generování a rozesílání nabídek zákazníkům e-mailem s přílohou v PDF.

Bližší informace s popisem funkcionality naleznete v našem on-line katalogu. Stačí kliknout na název úpravy, která vás zajímá. Pokud budete mít o implementaci programové úpravy zájem, zadejte požadavek na náš Help Desk nebo napište e-mail na sales@versino.cz.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku