Inovace v SAP Business One

07.12.2020

SAP ukončil letošní inovační cyklus zaměřený na rozvoj SAP Business One a zveřejnil výsledky se seznamem požadavků, které jsou již do systému zapracované a které budou zapracované v následujících verzích. Zároveň je zde uveden i seznam zamítnutých požadavků.

Inovace v SAP Business One

Některé vyřešené požadavky mohou být relevantní právě pro vás, proto doporučujeme si přiložený několikastránkový dokument projít. Možná tam najdete něco, co vám dosud v systému SAP Business One chybělo.

Zároveň připomínám, že je otevřeno nové vyhodnocovací období čili pokud vám něco v produktu chybí nebo nefunguje úplně ideálně, neváhejte zadat svůj požadavek na webu https://influence.sap.com nebo hlasujte pro požadavky zadané jinými  uživateli.
 
Petr Bříza
CEO Versino CZ

Soubory ke stažení

 • SAP Continuous Influence Session
  zavřít formulář

  Pro stažení souboru
  vyplňte následující formulář:

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Vložte bezpečnostní kód:
   Security code
   
   
  Pole označená * jsou povinná.
  Vyplněním formuláře prostřednictvím webových stránek společnosti Versino CZ, s.r.o. poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Společnost Versino CZ, s.r.o. si uvědomuje důvěrnost osobních údajů a respektuje právo na soukromí svých partnerů.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku