Tip pro uživatele SAP Business One – jak do rozhodování zapojit geografickou analýzu dat

08.12.2021

Pro uživatele ERP systém SAP Business One, kteří chtějí využívat geografickou analýzu dat pro svoje rozhodovací procesy, se otevírá nová možnost s využitím nástroje SAP Analytics Cloud.
 

Tip pro uživatele SAP Business One – jak do rozhodování zapojit geografickou analýzu dat

Z geografické analýzy dat založené na prodejních dokladech uložených v databázi SAP Business One lze díky standardním nástrojům SAP Analytics Cloud snadno vyčíst odkud a kam putuje nejvíce zásilek, jaká je kupní síla jednotlivých regionů i konkrétních zákazníků nebo jaká je třeba vytíženost vašich poboček.
Uživatelé SAP Business One tak mají k dispozici přehledné grafické vyjádření hlavních ukazatelů jako je obrat, zisk, množství, počet zákazníků nebo počet objednávek. Můžou se tak lépe rozhodovat, kde je ideální lokalita pro zřízení nové pobočky nebo posílení prodejního teamu.

V přiloženém videu uvidíte příklad práce s jednotlivými datovými vrstvami nad mapou. Regiony, kde jsou zákazníci s největším obratem nebo ziskem a kam plynou dodávky z jednotlivých poboček.
 

Pokud byste si chtěli vyzkoušet geografickou analýzu dat z vaší databáze SAP Business One, můžete požádat o bezplatnou ukázku prostřednictvím Versino Help Desk nebo mailem na sales@versino.cz.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku