Jedox 6: Transparentní. Chytřejší. Rychlejší. Propojený

19.10.2015

Nová verze řešení pro plánování, reporting a analýzu - Jedox 6 - přináší řadu novinek a vylepšení. Kromě vylepšení možností vytváření datových modelů, vizualizace dat a rozšíření nástrojů pro řízení workflow - stojí v neposlední řadě za zmínku nová mobilní aplikace a webové rozhraní umožňující práci odkudkoliv.

Jedox 6: Transparentní. Chytřejší. Rychlejší. Propojený

Transparentní
Jedna z největších výzev v oblasti korporátního plánování je transparentnost - z pohledu dat, konsolidace a workflow. Firmy, které stále ještě využívají pro plánování Excel nejsou schopny sledovat historii a tok dokumentů. S Jedox 6 uživatelé stále využívají své znalosti Excelu, ale celý proces je auditovatelný. Nově rozšířené možnosti sledování historie sledují všechny změny všech dat.

jedox_planovani_res.png

Pracujte chytřeji
Jedox 6 umožňuje sdílení a prohlížení dat konzistentně z jakéhokoli zařízení. Byl také kompletně přebudován systém pro vytváření pohledů na data přes všechny komponenty Jedox. Došlo ke sjednocení mobilní funkcionality v jednu propojenou mobilní aplikaci s bohatou funkcionalitou, vysokou rychlostí a rozšířenou bezpečností.

Jedox_ipad_res.png

Propojené systémy
Jedox 6 umožňuje propojovat a kombinovat data z prostředí cloudu a on-premise. Je možné propojit a kombinovat heterogenní datové zdroje do společného pohledu.
Nové konektory:
  • Salesforce
  • Qlik
  • SAP HANA
  • Hadoop a Cloudera

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku