Posilujeme náš tým a stěhujeme olomouckou kancelář

07.10.2020

Zájemců o SAP Business One od Versino CZ každým rokem přibývá, proto jsme se rozhodli rozšířit náš tým. Před koncem roku 2020 tak posilujeme o 4 nové kolegy, kteří se v současné době intenzivně zaškolují, aby mohli co nejdříve přispívat k růstu spokojenosti našich zákazníků. A protože jsme se v posílené sestavě již nevešli do naší olomoucké kanceláře, přestěhovali jsme ji do nových prostor.

Olomoucká kancelář Versino CZ tak od minulého týdne sídlí na adrese Blanická 388/6, Olomouc.

Posilujeme náš tým a stěhujeme olomouckou kancelář

Kompletní kontaktní údaje i na ostatní naše kanceláře i jednotlivé oddělení najdete v sekci Kontakty.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku