Rozjíždíte malou firmu? Máme pro vás dobře míněnou radu.

14.10.2020

Přeskočte excelovou fázi podnikání a rovnou začněte s informačním systémem, ve kterém se vám propojí všechny nezbytné agendy vašeho podnikání. Měsíční poplatek začíná na poctivé ceně 1 700 Kč měsíčně za jednoho uživatele. V této částce najdete téměř plnou funkcionalitu SAP Business One, kde chybí v podstatě jen výrobní modul, a zároveň již zahrnuje hostingové služby. Máte tak vyřešen i provoz vašeho nového systému.

Rozjíždíte malou firmu? Máme pro vás dobře míněnou radu.

SAP Business One představuje komplexní řešení pro chytré řízení podnikových procesů a analýzu jejich efektivnosti, účetnictví a finanční řízení, řízení prodeje a vztahu se zákazníky, řízení zásob i evidenci majetku, tvoření ad-hoc reportů plus přizpůsobitelné přehledy a analýzy dle vašich potřeb. Již ve standardní implementaci tak funkcionalita systému pokrývá většinu procesů, které budete i v budoucnu potřebovat.

Až přerostete svými potřebami Starter Package (max. 5 uživatelů), nebudete muset procházet náročným procesem implementace nového systému, ale pouze rozšíříte své dosavadní licence. Případná integrace existujících doplňkových řešení podpoří i váš další firemní růst.

SAP Business One Starter Package je nově rozšířený o:

  • Servisní modul
  • Projektové řízení
  • MRP, zdroje a majetek
  • Pokročilé SAP HANA dashboardy
  • Excelové reporty a pokročilé analýzy
Pokud chcete vědět více informací, ozvěte se nám. Jsme Gold partnerem společnosti SAP a již 15 let pomáháme malým a středně velkým firmám v jejich cestě za úspěchem.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku