Umělá inteligence pomáhá i radí

20.08.2020

Dnešní příspěvek věnujeme umělé inteligenci v SAP Analytics Cloud. Vyhneme se odbornému technickému popisu technologie. Místo toho v 8 minutách ukážeme některé konkrétní funkce, které jsou na AI založeny a posunují uživatelský komfort na novou úroveň. Cílem totiž není nabídnout další složité a těžko pochopitelné funkce, ale maximálně usnadnit cestu k nalezení odpovědí.

Umělá inteligence pomáhá i radí

Přesvědčíme vás, že většinou nepotřebujete zaměstnávat analytiky, ani nemusíte po večerech studovat analytickou teorii nebo statistické modelování. Jako uživatel SAP Analytics Cloud dokonce ani nemusíte zdatně ovládat většinu funkcí a nástrojů, které tato analytická služba nabízí.

Přesto s pomocí umělé inteligence dokážete analyzovat data a jevy, ke kterým ve vaší firmě dochází. A nezáleží na tom, zda se zrovna snažíte pochopit finanční nebo obchodní výsledky firmy, případně své osobní sportovní výkony.

Chcete vidět umělou inteligenci v praxi? Podívejte se na krátké video z našeho webináře o SAP Analytics Cloud.Pokud budete mít zájem o podrobnější demonstraci služby SAP Analytics Cloud, kontaktujte nás emailem nebo přes Help Desk. Pro vážnější zájemce nabízíme i testovací propojení SAP Analytics Cloud s jejich firemní databází SAP Business One.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku