Společnost Proofest International s.r.o. začala používat systém SAP Business One

30.08.2022

Společnost Proofest International s.r.o. se rozhodla pro systém SAP Business One HANA, který provozuje formou pronájmu prostřednictvím naší cloudové platformy CloudOne. Po nasazení ERP systému do rutiního provozu, shrnul přínosy jednatel společnosti Proofest International s.r.o., Vladimír Bedřich: "SAP Business One nám pomáhá významně zefektivnit naše procesy a dává dobré předpoklady pro další růst. Společnost Versino CZ celé řešení dobře přizpůsobila našim potřebám a provedla nás procesem implementace velmi odborně."

Společnost Proofest International s.r.o. začala používat systém SAP Business One

Dalšími přínosy nasazení SAP Business One je výrazné zjednodušení přístupu ke všem důležitým informacím v rámci řízení zakázek, zefektivnění poptávkového procesu v rámci nákupu i prodeje, včetně digitalizace komunikace a v neposlední řadě zlepšení podpory v oblasti operativního a finančního řízení zakázek.

Společnost Proofest International s.r.o. je česká firma, poskytovatel služeb v oborech technických inspekcí, školení, projekt managementu, vývoje, inženýringu a dodávek jednoúčelových zařízení a strojních výrobků na zakázku.
 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku