Úspěšné Mistroství světa RS500 na Nechranicích i díky technologiím SAP a službám Versino CZ

03.08.2023

Od neděle 23. července do pátku 28. července se na krásném místě, v prostředí Nechranické přehrady, konalo Mistrovství světa lodní třídy RS500, které přilákalo 44 posádek ze 7 zemí.
K vysoké úrovni sportovního a organizační zajištění tohoto mistrovství výrazně přispělo řešení SAP Sailing Analytics doplněné aplikací Sail Insight s naší technickou podporou na místě.
Jedná se o stejnou technologii, která bude nasazena společností SAP během Olympijských her v roce 2024 v Paříži.
 
 

Úspěšné Mistroství světa RS500 na Nechranicích i díky technologiím SAP a službám Versino CZ

Díky platformě SAP Sailing Analytics mohli fanoušci a podporovatelé sledovat závody v reálném čase prakticky po celém světě. Samotní závodníci získali jedinečnou příležitost analyzovat svůj výkon, odhalit slabiny a využít silné stránky pro další strategie.

Mistrovství světa bylo plné vášně, a to nejen díky soutěživému duchu závodníků, ale také vlivem nevyzpytatelného počasí, které na Nechranicích prověřilo dovednosti všech účastníků. Bouřky a výkyvy větru představovaly velkou výzvu, ale závodníci se s nimi statečně vypořádali.

Jsme hrdí, že jsme mohli opět přispět k nezapomenutelnému zážitku pro všechny zúčastněné. Naše technická podpora společně s technologií SAP Sailing přidala celé akci nový rozměr a jsme rádi, že jsme mohli být součástí této důležité sportovní události mezinárodního významu. 

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem účastníkům za obrovské úsilí a nezlomné odhodlání. Bylo nám ctí být nedílnou součástí celého mistrovství světa a těšíme se na další spolupráci se skvělými partnery.

Celkové výsledky včetně průběhu všech rozjížděk si můžete prohlédnout zde.

Výsledky v aplikaci SAP Sailing
CiSBz3hjfZ-(3).png
Rozjížďky/Trasování v aplikaci SAP Sailing
By43NAUYl3-(1).png
Aftermovie


DSC_0971.JPG

_MG_4876.jpg

DSC_0923.JPG

_MG_7367.jpg

DSC_1055.JPG


 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku