SAP Business One ve společnosti Antares a.s.

08.02.2016

Společnost Antares a.s. podepsala s implementačním partnerem Versino CZ, s.r.o. smlouvu o implementaci informačního systému SAP Business One verze pro SAP HANA. Toto řešení bude doplněno o oborovou šablonu pro řízení a plánování výroby Versino Production Factory.

Antares a.s. patří mezi největší výrobce kancelářských židlí a křesel v České republice. Mimo přímý export orientovaný na západoevropské země založil Antares během let 1995 – 2000 dceřiné společnosti na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku, kterým se podařilo získat významný podíl na trzích střední a východní Evropy.

V roce 2000 byly Antares, Antares Eurotrade, Antares Ungheria, Antares Bulgaria a společnost Store ČR, dceřiná společnost ryze obchodního charakteru působící na Českém trhu až do roku 2003, spojeny do struktury holdingového typu.

V současnosti má skupina přes 270 zaměstnanců, pět výrobních závodů, prodejní týmy v sedmi zemích Evropy a její výrobky jsou exportovány do dalších třinácti zemí. Roční produkce přesahuje 1,3 mil. ks židlí a křesel při celkovém obratu 30 mil EUR.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku