Rozšířená realita s chytrými brýlemi při zákaznické podpoře

03.03.2021

Chytré brýle se stávají běžnou součástí dílen, továren a servisních středisek. Díky jednoduché integraci TeamViewer Pilot umožní řešení vzdálené podpory využívající rozšířenou realitu vidět to, co vidí vaši technici a zákazníci. Umožňuje vám kreslit, přidávat text nebo označovat objekty v reálném světě pomocí 3D značek pro referenci, takže řešení problémů je ještě efektivnější.

Rozšířená realita s chytrými brýlemi při zákaznické podpoře

Klíčové funkce TeamViewer Pilot ve spojení s chytrými brýlemi VUZIX.

3D poznámky
Při používání TeamViewer Pilot vidí odborník to, co vidí technik na místě prostřednictvím své kamery nebo chytrých brýlí. Poté pomocí pokročilého sledování 3D objektů může expert „označit“ displej pomocí šipek, poznámek a zvýraznění, které uživateli usnadní jeho dodržování podle pokynů experta. 

Pokročilé sledování objektů
TeamViewer Pilot je jednou z prvních aplikací, která použila nový skener LIDAR, který je součástí nového iPadu Pro od společnosti Apple. Tato technologie ještě více vylepšuje možnosti sledování objektů: Povrchy, objekty a jejich relační vzdálenost od kamery jsou rozpoznány ještě přesněji.

 

Optické rozpoznávání znaků
TeamViewer Pilot nyní zahrnuje optické rozpoznávání znaků neboli zkráceně OCR, funkci pro rozpoznávání tištěných znaků, jaké se často nacházejí na strojích, nástrojích a zařízeních. Jakmile jsou tyto znaky rozpoznány, lze je použít kdekoli prostřednictvím normální funkce vyjímání a vkládání.

Záznam relace
Existuje mnoho důvodů, proč budete chtít zaznamenat relaci jako video. Možná pro zajištění kvality nebo pro vytvoření realističtějších tréninkových programů, které využívají spíše příklady z reálného světa než makety a diagramy.

Bezpečnost
Všechny vzdálené relace jsou šifrovány AES-256 bit end-to-end, v souladu s SOC2, HIPAA / HITECH, ISO / IEC 27001, ISO 9001: 2015 a GDPR. 

Společnost VERSINO CZ Vám nabízí možnost vyzkoušení chytrých brýlí VUZIX formou zapůjčky. Naší preferencí je pak spolupráce na nových projektech, které posouvají hranice využitelnosti těchto chytrých technologií. Neváhejte nás kontaktovat. 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku