Automatická aktualizace vám pomůže s nastavením požadovaných hladin zásob v SAP Business One

10.02.2021

Pracujete v SAP Business One s nastavením minimálních nebo požadovaných hladin zásob na artiklech a hledáte způsob, jak automatizovaně provádět jejich aktualizaci?

Automatická aktualizace vám pomůže s nastavením požadovaných hladin zásob v SAP Business One

SAP Business One umožňuje snadno nastavit požadované nebo minimální hladiny zásob pro každý artikl a sklad. Kdo s těmito údaji pracuje, potřebuje také provádět jejich pravidelné vyhodnocení na základě vývoje spotřeby, případně odhadu budoucího vývoje a zadané hodnoty průběžně aktualizovat.
 
Versino pro uživatele SAP Business One připravilo novou plánovanou úlohu, která na základě zvoleného způsobu výpočtu, například průměrná měsíční spotřeba za posledních „X“ měsíců a koeficient navýšení nebo snížení, vypočítá pro všechny artikly a sklady nové hodnoty a ty podle nastavení dosadí do polí pro minimální nebo požadovanou hodnotu zásob. Pro omezení rozsahu artiklů, u kterých se automatický výpočet a aktualizace hodnot provádí, lze s výhodu využít třeba vlastnosti na kartách artiklů.
 
Pokud máte o nastavení této nové plánované úlohy zájem, stačí zadat požadavek prostřednictvím Versino Help Desk a upřesnit jaký způsobu výpočtu pro jednotlivé hodnoty požadujete.
 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku