Tip týdne pro uživatele SAP Business One

03.02.2021

Jaká čísla jsou skrytá v grafu?
Je známou pravdou, že obrázek má hodnotu tisíce slov. Někdy však pouhý obrázek nestačí. V případě podnikání obrázky reprezentují různé grafy nebo vizualizace KPI. Graf zobrazuje trendy, rozdělení a další ukazatele, ale čísla skrytá za grafem nejsou mnohdy jednoduše k dispozici.

Nový webový klient pro SAP Business One HANA umožňuje uživatelům okamžitě zobrazit kontextové informace a důležitá čísla na vybraných prvcích grafu. Pokud umístíte kurzor na libovolnou datovou část, zobrazí se nejen čísla, ale i několik dalších zajímavých podrobností:

Tip týdne pro uživatele SAP Business One


Kliknutím na jeden nebo více prvků můžete zobrazit jejich souhrnný součet. Kliknutím na odkaz „Podrobnosti“ vedle součtu zobrazíte seznam zahrnutých prvků. V závorkách vidíte počet vybraných prvků:

Tip_of_the_week_1610258327350_result-(1).jpg

Kliknutím kamkoli v grafu vymažete všechny výběry. Legenda na pravé straně nefunguje pouze jako legenda, ale může vám také ukázat čísla za kategorii (nebo více kategorií), pokud na ni kliknete:

Tip_of_the_week_1610258377057_result-(1).jpg

Ve výše uvedeném příkladu je v legendě vybrána kategorie „High Tech“. V grafu jsou zvýrazněny všechny příslušné prvky a nad grafem se zobrazuje souhrnný součet.

Všechny nové funkce webového klienta SAP Business One si u nás můžete vyzkoušet zdarma v rámci tzv. trial účtu, o který můžete požádat prostřednictvím Versino Help Desk.
 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku