Versino CZ otevírá cestu svým zákazníkům k AI ve firemních procesech

19.02.2024

Stále hledáme cesty, jak poskytnout našim zákazníkům nejnovější nástroje a funkční řešení. Jsme proto velmi rádi, že jsme se jako jediní v České republice stali partnery platformy MyWave.ai. Tato unikátní spolupráce nám vkládá do rukou možnost představit našim zákazníkům a uživatelům  ERP systému SAP Business One dostupnou umělou inteligenci a to bez ohledu na to, zda je zákazník malý nebo střední podnikatel.

Versino CZ otevírá cestu svým zákazníkům k AI ve firemních procesech

Tato inovativní spolupráce nám umožňuje představit nový standard uživatelských zkušeností v ERP systému SAP Business One. S novým interakčním prvkem můžete jednoduše komunikovat s asistentem "Copilotem", získávat relevantní odpovědi na základě dat v systému SAP Business One a okamžitě provádět transakce.

MyWave.ai nám přináší jedinečné možnosti, jak zjednodušit každodenní pracovní postupy. Vyhledávání nezpracovaných objednávek v e-mailové schránce, identifikace klíčových událostí a provedení transakcí přímo v systému SAP Business One jsou jen malou ukázkou toho, co tato spolupráce přináší.

Věříme, že tato inovace nám pomůže budovat společně s našimi zákazníky inteligentní a udržitelnou společnost.

Zajímáte se o možnosti zlepšení firemních procesů pomocí umělé inteligence? Napište nám prostřednictvím chatu nebo na sales@versino.cz

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku