Doručujte do výdejních boxů jako ALZA – vytvořili jsme integraci terminálových doručovacích A3 boxů se SAP Business One

30.09.2021

Ve spolupráci s našim dlouholetým zákazníkem ARKOV, spol. s r.o. jsme integrovali do SAP Business One řídící systém terminálových doručovacích A3 boxů. Každý doručovací box je napojen na ERP systém zákazníka a veškeré provozní údaje se do něj přenášejí v reálném čase. Dotykový panel doručovacího boxu slouží pro zadání čísla zásilky při jejím vyzvednutí nebo pro vložení zásilky do boxu.   

Doručujte do výdejních boxů jako ALZA – vytvořili jsme integraci terminálových doručovacích A3 boxů se SAP Business One

Integrace zajišťuje komunikaci ERP systému SAP Business One s A3 boxem v těchto hlavních oblastech:
  • Založení zásilky, která bude uložena do boxu, včetně částky případné platby, která musí být vybrána na platebním terminálu v A3 boxu.
  • Načtení informací o stavu zásilky – nová, umístěná, dokončená, stornovaná.
  • Načtení informací o obsazení boxu.
  • Načtení přístupových údajů do konkrétního boxu pro zákazníka a pro skladníka.
  • Zrušení zásilky.
  • Prodloužení délky uložení zásilky v boxu.
 
SAP Business One je založena zakázka s konkrétním druhem dopravy (např. „A3 Box“), ten má v nastavení uvedeno konkrétní ID A3 boxu. V okamžiku, kdy je v SAP Business One  založen balící list k této zakázce, je automaticky vložena informace o zakázce do A3 boxu. A3 box jí přidělí unikátní číslo, zároveň vygeneruje přístupový pin pro zákazníka (pro výběr zboží) a pro skladníka (pro vložení zboží). Na balící list do SAP Business One je propsáno ID zásilky, stav a datum expirace (doba uložení).
Uživatel v SAP Business One může pomocí kontextového menu načíst aktuální stav včetně přístupových údajů nebo může prodloužit dobu uložení zásilky o pevně danou dobu.
SAP Business One se periodicky ptá na stav zásilek v A3 boxu a aktualizuje informaci o jejím stavu uloženou na balícím listě. Pokud je zásilka vložena do výdejního boxu, SAP Business One automaticky odešle email a sms zákazníkovi, který obsahuje PIN pro výběr zboží z boxu. 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku