Versino Teambuilding v srdci Českého ráje

20.09.2022

Každoroční teambuilding jsme tentokrát situovali do srdce Českého ráje na Otakarovu farmu pod Kozákovem. Konec léta jsme tak završili povídáním o životě na rodinné farmě, kde se starají nejen o stádo vzácných krav a ovcí, ale hlavně pečou úžasný řemeslný chléb, vyrábí domácí sýry a pletou svetry z vlastní ovčí vlny.

Versino Teambuilding v srdci Českého ráje

Příjemně strávené dva dny na Otakarově farmě nám daly zapomenout na všední starosti "běžného firemního života". Nádherný výhled na Český ráj, svěží vzduch, venkovská atmosféra a čerstvé produkty z farmy nám pak připravily prostě nezapomenutelné zážitky.  

První den po příjezdu nás majitel ubytoval v útulných apartmánech, které jsou součástí farmy. Večer byl věnovaný steakům z místní produkce, ke kterým jsme si vyslechli poutavou přednášku o chovaném skotu a jeho masu.

Na Otakarově farmě jsou také odborníci a hlavně srdcaři v pekařském oboru. Domácí pečivo všech druhů vás tak provází na každém kroku. Díky majiteli farmy jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací o pečení chleba a místní specialitě – konceptu dopekového chleba, který zde také vyrábí. Tolik chutí a druhů chleba na jednom místě jen tak někde nenajdete. Pokud byste se chtěli dozvědět více o pěkařských kouzlech majitele farmy, rozhodně se podívejte na jejich stránky zde nebo se na Otakarovu farmu rovnou vydejte.

Druhý den jsme měli naplánovanou přednášku našeho kolegy Miloše Vícha o jeho letošní pěší pouti do Santiago de Compostela, určitě jste někteří zaznamenali, že na jaře skoro celý měsíc ve firmě chyběl 😊. Samozřejmě nemohla chybět přednáška našeho ředitele Petra Břízy k dosaženým výsledkům, firemní strategii a plánům na další rozvoj firmy. Její součástí bylo i ocenění vybraných zaměstnanců za jejich loajalitu a obětavou práci pro firmu. Někteří z nich jsou s námi i s vámi již 20 let.

Na závěr návštěvy na Otakarově farmě jsme se zapojili do běžných farmářských aktivit, jako je počítání skotu a identifikace nových telat na pastvinách. Pro mnohé z nás to byl ojedinělý a nezapomenutelný zážitek.

Co dodat na závěr? Všem vřele doporučujeme navštívit a ochutnat: Rodinná farma a apartmány v Českém ráji | Otakarova farma

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku