Firma SWPOWER Innovation a.s. volí Versino CZ jako nového dodavatele služeb podpory a rozvoje svého ERP systému SAP Business One

04.09.2023

SWPOWER Innovation a.s. patří mezi významné dodavatele solárních a větrných elektráren pro firmy i soukromé osoby s působností v rámci celé Evropy, který disponuje i vlastní montážní linkou pro sestavování hlavních technologických setů pod vlastní značkou SWP TP.

Firma SWPOWER Innovation a.s. volí Versino CZ jako nového dodavatele služeb podpory a rozvoje svého ERP systému SAP Business One

Mezi hlavní důvody, proč se společnost SWPOWER Innovation rozhodla změnit svého implementačního partnera patří:
  • Schopnost Versino CZ porozumět potřebám zákazníka a navrhovat adekvátní řešení, které pak odpovídajícím způsobem také zrealizuje.
  • Naše garance dostupnosti a vysoké úrovně technické podpory.
  • Atraktivní nabídka cloudových služeb včetně možnosti migrace na SAP Business One HANA s využitím mnoha nadstandardních funkcí v rámci Versino Solution Factory pro SAP Business One.
Děkujeme společnosti SWPOWER Innovation a.s. za projevenou důvěru a těšíme se na spolupráci při společném vytváření konkurenční výhody plynoucí z optimalizované implementace ERP systému SAP Business One rozšířeného o naše oborová řešení Versino Solution Factory.
 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku