Mezinárodní ocenění pro Versino CZ

17.03.2020

V rámci konference SAP SMB Innovation Summit, která se konala letos v únoru na Malorce, byla naše společnost vyhlášena nejlepším inovátorem mezi SAP partnery v regionu střední a východní Evropy. Naše sbírka se tak rozšířila o další krásnou cenu.

Mezinárodní ocenění pro Versino CZ

V silné konkurenci jsme bodovali s IoT řešením pro "chytré" IBC kontejnery, o kterém jsme psali v loňském roce v této aktualitě. Hlavním přínosem vítězného řešení je zjednodušení monitoringu stavu naplněnosti IBC kontejnerů v terénu a plánování jejich výměny za plné. Důležitá pak byla automatická provázanost na firemní procesy v rámci ERP systému SAP Business One.

Zapojení moderních technologií do každodenního života firmy přináší spoustu příležitostí. Může se jednat o příležitosti ke zefektivnění chodu firmy, příležitosti k oslovení nové cílové skupiny nebo třeba zavedení nového obchodního modelu. Není nutné pokaždé přijít s něčím úplně novým, často stačí jen nechat se inspirovat příklady ostatních.

Online publikace SME Innovation Program od společnosti SAP nabízí na 94 stranách řadu inspirativních řešení rozšiřujících funkcionalitu systému SAP Business One. Třeba v ní najdete inspiraci i pro svou firmu. My vám pak rádi v dalším rozvoji pomůžeme.
-mb-

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku