Případová studie zákazníka USSPA, s.r.o.

Hlavním důvodem pro výběr a zavedení nového informačního systému ve firmě USSPA, s.r.o. byla potřeba zvládnout rostoucí objem výroby a exportu a připravit společnost na očekávaný růst produkce v budoucnu. S rostoucím objemem výroby a dodávek jsme začali pociťovat naléhavou potřebu po zavedení standardního softwaru na podporu plánování a řízení výroby. Vzhledem k výrazné proexportní orientaci naší firmy jsme hledali integrované řešení, které by podpořilo i tuto činnost. O změně v oblasti informačního systému jsme vážně uvažovali více než rok.

Zhodnocení přínosů projektu pro zákazníka

Naše rozhodnutí pro SAP Business One a Versino Production Factory™ hodnotíme s odstupem času jako správné. Podařilo se nám vyřešit naše nejpalčivější problémy v oblasti řízení výrobních zakázek a dát našim pracovníkům k dispozici nástroj, který zefektivnil jejich práci a vedení firmy poskytl věrné a aktuální informace o dění ve společnosti. SAP Business One a Versino Production Factory™ bychom doporučili výrobním firmám s orientací na zakázkovou a malosériovou výrobu a všude tam, kde chtějí podpořit obchodní činnost a exportní aktivity.

Citace zákazníka

„Nasazením SAP Business One v naší společnosti jsme dosáhli výrazného zvýšení efektivity zpracování obchodních zakázek a jejich zpracování ve výrobě. Ve výrobě se nám podařilo zefektivnit a zpřesnit sledování jednotlivých operací a materiálových toků s dopadem na optimalizaci skladových zásob. Díky systémové podpoře plánování nákupu se také zjednodušil a zpřesnil celý proces nákupu materiálu a polotovarů.”

Případová studie ke stažení

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku