Döllken CZ s.r.o.
Společnost Döllken CZ s.r.o. je oficiálním zastoupením společnosti Döllken Weimar GmbH, specializující se na prodej podlahových lišt, systémových napojení podlah a zdí a podlahových profilů z vysoce kvalitního plastu, popř. z kombinací dřevěných materiálů a plastů. Jejich zákazníky jsou velkoobchody, specializované prodejny, profesionální podlaháři, architekti, stavební firmy a průmyslové podniky.

Spolu se SAP Business One byl implementován i EDI komunikátor, který zákazníkovi umožňuje automatizovanou elektronickou výměnu dokladů se systémy obchodních partnerů. Společnost Döllken se dále rozhodla zefektivnit realizaci skladových operací pomocí čteček čárových kódů, které jsou řízeny aplikací Versino Mobilní skladník zajišťující on-line přenos dat mezi čtečkami a firemní databází SAP Business One. V neposlední řadě byla funkcionalita SAP Business One rozšířena také o add-on Versino VRIS Country Package, který používá většina našich zákazníků.

Systém společnost Döllken běží v zabezpečeném hostingovém prostředí v rámci naší služby Cloud One, jejíž provoz zajišťujeme společně s naším partnerem firmou ZUTOM.

Obor

Výroba a prodej podlah a podlahových lišt

Velikost

12 zaměstnanců (2019)

Obrat

123 mil. Kč (2019)

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku