Integration Hub - příběh pokračuje

16.03.2020

V aktualitě ze 17. prosince 2019 jsme zákazníky informovali o nové možnosti rozšíření jejich systému SAP Business One formou rychlé a nenáročné integrace specializovaných produktů prostřednictvím předpřipravených konektorů z dílny společnosti SAP.  Věříme, že tuto službu ocení v blízké době řada zákazníků. V tomto příspěvku přinášíme k tématu další informace.

Integration Hub - příběh pokračuje

Všechny konektory jsou k dispozici prostřednictvím platformy SAP Business One Integration Hub.

V současnosti nabízí platforma již 15 integračních scénářů. Shopify, Magento, UPS, DHL, Aramex, FedEx, Expensify, Fixer, Mailchimp, SendGrid, Nexmo, SalesForce, Microsoft Dynamics 365, RFQ pro SAP Business One, SAP Business One Intercompany solution a přibývat budou další.

Můžete tak snadno rozšířit svůj SAP Business One například o celosvětově rozšířenou e-commerce platformu, výkonnou marketingovou a mailingovou cloudovou službu nebo robustní cloudové CRM řešení.

Platforma SAP Business One Integration Hub je k dispozici pro SAP Business One na serverech zákazníka i pro cloudové instalace. Minimální podporovaná verze systému SAP Business One je 9.3 PL 11.
-mb-

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku