Nové CRM řešení pro společnost mmcité +

01.04.2020

Náš dlouholetý zákazník společnost mmcité + začal před časem hledat vhodné řešení pro evidenci a řízení svých obchodních činností a komunikace se zákazníky (CRM).

Nové CRM řešení pro společnost mmcité +

Hledané CRM řešení muselo nabídnout přehledné uživatelské prostředí s průběžně aktualizovanými daty propojené do firemní databáze SAP Business One. Takové řešení, které nevyžaduje duplicitní zadávání údajů a zároveň obchodníkům zpřístupní další informace z ostatních oddělení, například o dostupnosti zboží a podobně. Důležitým požadavkem byla také možnost přihlášení do systému odkudkoliv a ideálně bez nutnosti nákupu plnohodnotných uživatelských licencí SAP Business One.

V mmcité + se rozhodli pro řešení webového CRM portálu od naší společnosti. Versino webový CRM portál splnil všechna požadovaná kritéria, tedy:
  • plná integrace se systémem SAP Business One,
  • přehledné uživatelské prostředí,
  • nevyžaduje pořízení plných uživatelských licencí SAP Business One,
  • aplikace běží ve webovém prohlížeči bez nutnosti instalace dodatečných aplikací.
Pokud i vy chcete zefektivnit práci vašeho obchodního týmu, pomůžeme vám najít vhodné řešení. Stačí odeslat váš požadavek na sales@versino.cz. Díky nové funkcionalitě SAP Business One Integration Hub můžeme snadno propojit váš SAP Business One například i s CRM řešeními SalesForce nebo Microsoft Dynamics 365 Sales.

-mb-

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku